Listopad 2010

Must Die! 1

30. listopadu 2010 v 19:07 | ♥Iwa♥ |  Must die!
Plánovala jsem tu úvodní část sice delší, ale musím udělat slohovku do Čj (jak mě se nehce) kdybych aspoň mohla psát o něčem zajímavém...umíte si představit, že učitelce odevzdám Frerard?? :D navíc je to takový divný protože ještě ani nevím o čem tu slohovku psát, ale nebojte další části budou delší a zajímavější prostě celkově lepší x)
must die
"Hej ty…máme pro tebe další práci!" Nemám tuhle práci rád, ale je za to dost peněz a navíc…nechci aby se něco stalo Mikeymu. Od doby kdy nám umřeli rodiče se o Mikeyho starám a mám ho rád…vlastně ani nikoho nemáme, jsme jen mi dva a jsme závislí na penězích z mé práce. "Je to hrozně důležitý tak to nezvorej! Jasný!" "Jasný…" Hmm zajímalo by mě kdo to bude tentokrát… "Tak už padej!" "Vždyť už du…" Není to moc daleko…Podle adresy ho naštěstí neznám…...Vypadá to tu dost poklidně, ne jako u nás kde jsou samí skejťáci, bezdomovci nebo zhulenci…Nikdy jsem tu nebyl i přes to, že je to jen dvě ulice od našeho domu…Je to tu vážně zvláštní, mám divnej pocit "To zvládneš Gerarde, pamatuj na Mikeyho…" Odhodlal jsem se vejít dovnitř…je tu spousta fotek celkem malého potetovaného kluka, ale nevypadá nijak zle…nechápu co mohl udělat tak hrozného, že musí skončit takhle… "Ne Gerarde! Na to nemysli…nesmíš se do něj….Navíc ani nebude gay!" Ohh tahle fotka říká něco jiného…. "To může být jeho bratr...Jo určitě je to bratr…" Co mohlo tak krásné stvoření udělat?!? "C-co tu děláte a-a kdo vůbec ste?"

Must Die! bude x)

30. listopadu 2010 v 18:12 | ♥Iwa♥ |  Must die!
OK, takže "Must Die!" bude Rozhodla jsem se, že pod každou částí bude anketa ve které si sami určíte jak má příběh pokračovat...Snad sem stihnu dát první část ještě dnes (první část berte s rezervou...nebude ani nijak moc dlouhá)

Must Die!....

29. listopadu 2010 v 18:06 | ♥Iwa♥ |  Must die!
Noo asi jsem se zbláznila, ale chci něco napsat...mám to už i v hlavě, jen to napsat. Řekněte jestli s tím mám vůbec začínat...jmenuje se to "Must Die!" Mám k tomu i obrázek:
must die

Kreslený Waycest

28. listopadu 2010 v 18:40 | ♥Iwa♥ |  fan fic photos

Mikey s Frankem

27. listopadu 2010 v 10:56 | ♥Iwa♥ |  Videa
Viděli jste někdy interview jen s Mikeym a Frankem?? Já ne....A je to škoda, protože při tomhle interview jsem se z neznámého důvodu pořád smála...Už při první vteřině, kdy Frank nevěděl, že už se natáčí a měl takový "chytrý" výraz. Nebo když nevěděl pro koho to interview je....a když Mikey věděl co chce Frank říct ještě než to řekl....Mlluví tam o svých obíbených filmech, Frank má rád Smrtonosnou Past a Gladiátora a Mikey zase Úsvit Mrtvých a Čelisti....no můj bratr se narodil když čelisti dávali v televizi....táta se na ně zrovna díval a byl naštvaný, že musí s mámou do porodnice (ptal se jestli by nemohla počkat až to skončí) No věřte nebo ne, ale nepočkala :D. Když tam přijeli, tak se ten doktor taky díval na čelisti a zeptal se na to samé :D

Vánoční básnička (sice předčasně....)

26. listopadu 2010 v 18:54 | ♥Iwa♥ |  Vánoční básnička
No já vím, že vánoce budou až za necelý měsíc, ale dám to sem už teď . Předem říkám , že jsem to nevymýšlela já a vlastně to ani v podstatě Frerard není...De o to, že Gerard a Frank jsou soby (:D) a já nevím, třeba Ray je santa....

Když šuká sob soba,
mají radost
oba.
Santa pláče, volá na ně:
Kdo potáhne moje sáně?
Na sáně ti, santo, jebem,
letos nikam nepojedem.
Roznes zprávu celým
světem
a vyřiď od nás všem dětem:
Žádný dárky
nečekejte
a radši si zašukejte.
Kdo šuká, ten
nezlobí,
tak se radost násobí,
dejte na nás, na soby!
santa Frank

Bad Frankie :D

26. listopadu 2010 v 18:02 | ♥Iwa♥ |  Videa
Okay....musela jsem odejít a potom mi začala psát kámoška....takže si už nepamatuji, co jsem chtěla napsat :D tak snad stačí video x)

Panda x)

24. listopadu 2010 v 19:40 | ♥Iwa♥
F & G
Tenhle moment miluji....
Video najdete TU

My and my brother....

21. listopadu 2010 v 22:17 | ♥Iwa♥ |  Me
Noo....psala jsem, že se bratrovi "novej styl" nelíbí, ale já jsem to dokázala....stačilo mu pustit BulletProof Heart a neodolal a chtěl po mě další písničky....no a ted je miluje....vlastně si dneska pustil JENOM 40 Na Na Na.....no zbytek už sem nepočítala....No a tady je výsledek našeho Killjoys maskování....(berte ohledy na to, že je to focené tak pozdě, tudíž kostými nejsou tak propracované)
brat
Doufám, že ste poznali, že je to můj bratr a né já :D
No a ted to můžete přeskočit.... :D (stejně to nepřeskočíte)
Já
No co tak se mi nesmějte :D
P.S. Vypadám tu děsně tlustá....mám v plánu udělat lepší fotku i kostým tak vám jí sem potom dám....
P.S.2 Překecám i bráchu :D

Prosinec 2010

20. listopadu 2010 v 20:09 | ♥Iwa♥ |  Fotka měsíce
WINNER
fee 15

Kreslení x)

20. listopadu 2010 v 18:57 | ♥Iwa♥ |  Ostatní


Ale tohle je vážně úžasné


Mikey s Gerardem...

19. listopadu 2010 v 21:17 | ♥Iwa♥ |  Videa
TU máte odkaz.
Líbí se mi jak se Mikey rozkecal =D No zajímalo by mě, jestli už někdy dali někomu "omylem" facku jak tak hází rukama :D


SING

18. listopadu 2010 v 17:34 | ♥Iwa♥ |  Klipy
(Pokud vám to nejde spustit tak http://www.youtube.com/watch?v=Dhi9-9nY_vU) No nevím jak vy, ale já se budu v 17:40 dívat na české MTV....zatím ale:
Moje reakce na FB:
Aaaaa svině jedny Drakuloidský v čele se skurvenym Korsem!!!! Jedinej Drakuloid (no jakej asi...), kterýho mám ráda chcípne....No vážně super a prej že Killjoys nikdy neumřou... Dr. Death pěkně kecal...jako Party Poison mi zabije oblíbenýho Drákuloida pak Kors zabije Party Poisona ve snaze zachránit ho zabijou i Kobra Kida, Fun Ghoul se obětuje a ještě navíc zbytečně, protože Jet Stara taky zabijou....to nemohl Show Pony a Dr. Death přijet dřív!?! Aspon že Greacy je živá... x'(

Grace x)

18. listopadu 2010 v 15:14 | ♥Iwa♥ |  Ostatní
Grace zpívá a hraje na klávesy Na Na Na....no že je úžasná a je jí teprve 10!!

Jooo x)

16. listopadu 2010 v 23:49 | ♥Iwa♥ |  nové album

Já je zbožňuji ♥_♥ ale rychle než to dají pryč (stejně už jste to asi viděli...)

Memories aneb moc se stydím x(

15. listopadu 2010 v 20:44 | ♥Iwa♥ |  Me

Ano...tak toto je to video....mám ho hluboko ve svém srdci....možná se vám nezdá nijak výjímečné, ale já si ho budu pamatovat navždy...můj bratr to video nesnáší....ne snad, že by se mu nelíbila písnička nebo jak vypadají, spíš naopak....nebudu zdržovat a rovnou řeknu, že díky tomuto videu jsem začala poslouchat My Chemical Romance a proto je pro mě tak jedinečné....bratr to video nesnáší z jediného prostého důvodu a to, že jsem se o My Chem začala zajímat a dřív mě s nimi otravoval (správně...nesnášela jsem My Chem) a přišel tedy o jednu z mnoha "věcí" jak mě naštvat...jeho štve i to, že o nich vím víc než on...vlastně je už asi neposlouchá x( nelíbí se mu "nový styl" ale Na Na Na si o de mě poslal do mobilu x) Ale zpět k nesnášení MCR....Vás by neštvalo, kdybyjste si v klidu leželi u Pc a někdo vás zavolal ať příjdete, že je to strašně důležité a pak se vás zeptal kdo z plakátu (byl v BRAVO a já ho kvůli tomu musela koupit...) je nejhezčí....no za svou odpověď se stydím, ale dobře, řekla jsem, že mě ty jeho zrůdy nezajímají a že si s tím plakátem může klidně vytřít pr... a přitom budou pořád stejně hnusní....no nakonec jsem se uklidnila a řekla, že nejhezčí je Mikey....to mu nestačilo, chtěl je seřadit od nejhezčího po nejhnusnějšího....no zase jsem se naštvala a nadávací část vynechám....na druhé místo jsem dala Gerarda a pak jsem řekla, že ostatní jsou už vážně šerední (použila jsem jiný výraz...) nakonec jsem řekla, že Frank, Bob a potom ten s tím big afrem...pořád o nich mluvil a pouštěl si jejich písničky (kéž by to dělal teď...) hrál WTTBP na klávesy (já to umím taky...vlastně jsem to uměla v nesnášenlivé době) a teď už nevím co jsem nenapsala a číst se mi to nechce....každopádně děkuji svému bratrovi, že mě "otravoval" a upřímě lituji těch kdo si to četl....(jestli vůbec někdo)

zpráva od Mikeyho

13. listopadu 2010 v 13:00 | ♥Iwa♥ |  news
Mikey nám zanechal vzkaz na oficiálce:
Nejdražší MCRmy a nově jmenovaní Killjoys celého světa,
listopad je tady, a to znamená, že už se to blíží! 'Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys' se objeví na pultech obchodů ani ne za dva týdny. Všichni jsme na tuhle událost čekali hodně dlouho a my vám chceme z celého srdce poděkovat, že jste byli tak trpěliví. Ono čekání bylo stejně mučivé pro nás i pro vás, ale slibujeme, že to bylo pro dobro věci. Kdybych měl k něčemu poslední rok (nebo devět!) přirovnat, byla by to horská dráha, ale ani ta to úplně přesně nevystihuje.
V uplynulých týdnech jsme vám trošku poodhalili, o čem 'Danger Days' bude. Jsme nadšení, že si konečně budete moct sednout před repráky a nechat se pohltit světem, jaký jsme stvořili. Je to teprve týden, co jsme odehráli poslední show první části 'World Contamination Tour', a už máme absťák! Bylo to nezapomenutelné setkání a vaše oddanost/hlasový výkon/pogovací schopnosti nám udělali obrovskou radost. Měli jsme možnost ponořit se do 'Danger Days' ještě hlouběji a znovu si zahrát naše oblíbené songy z let minulých. Těm z vás, kteří si s námi nemohli zapařit, mám dobrou zprávu. Budeme zpátky dřív, než se nadějete!
Bydlíte-li v zóně, kterou jsme ještě nenavštívili, sledujte oznámení, které se objeví v nejbližší době. Budoucnost je neprůstřelná, na následcích nezáleží, a my se teprve zahříváme. Pamatujte, uprchlíci, nic vás nezastaví!
mikey

pár fotek

12. listopadu 2010 v 18:23 | ♥Iwa♥ |  Fotky
Gee
Frankie
Gee+Fee

Ray o Bobově odchodu....

12. listopadu 2010 v 18:02 | ♥Iwa♥ |  info
"V kapele došlo k tvůrčím neshodám a nebylo to poprvé. Už jsme to zažili během koncertování při turné k 'The Black Parade'. Snažili jsme se to vyřešit, ale nepodařilo se. Nakonec jsme se tedy rozhodli, že se rozejdeme, a myslím, že jsme udělali dobře - bylo to tak nejlepší pro nás i pro Boba. Snad bude i nadále dělat muziku, tedy pokud si to přeje. Je to skvělý bubeník, ale nejsem si jistý, zda ho naše kapela naplňovala."
No já nemám co dodat Y_Y

BRAVO

11. listopadu 2010 v 20:49 | ♥Iwa♥ |  Ostatní
Anooo :D zítra výjde nové bravo, ve které kterém najdete plakát My Chem....Navíc je na obálce Jared (Leto). Jenom by mě zajímalo, proč jsou témata tohoto brava Homosexualita a Emo.... :D
Podívejte se a zjistěte o něm více TADY. No nevím jak vy, ale já se zítra vydám do obchodu (dala jsem mámě peníze, aby mi ho koupila :D)